Tarpautiniai pervežimai

Tarptautinius pervežimus įmonė vykdo jau devynerius metus, nuo 2003m. Šiuo metu tokie pervežimai sudaro pagrindinę bendrovės apyvartos dalį.Pagrindinės, mūsų teikiamų pevežimų kryptys yra Europa – Rusija bei pervežimai Europos Sąjungos viduje. Šiuo metu tarptautiniam krovinių pervežimui įmonė gali pasiūlyti dvidešimt penkis  „MAN“, „SCANIA“ ir „VOLVO“  automobilius, iš kurių yra 14 vilkikų su 90m3 tentinėmis puspriekabėmis,  6 didžiatūriai autotraukiniai 120m3 ir 5 konteinerinės aikštelės atitinkančios  EURO 3,EURO 4  ir EURO 5 standartus. Su konteinerinėmis platformomis galime vežti visų tipų konteinerius (1×20′, 2×20′, 1×30′, 1×40′, 1×40′ HC, 1×45′, 1×45′ HC). Be to, kompanija planuoja plėstis ir kiekvienais metais atnaujinti ir papildyti savo transporto parką.

Šiuo metu, visos transporto priemonės yra aprūpintos navigacine įranga, kuri leidžia klientams žinoti kur yra jų krovinys bei sekti jo maršrutą. Informaciją apie krovinį visada suteiks mūsų įmonės biuro darbuotojai, kalbantys lietuvių, anglų, vokiečių, rusų ir lenkų kalbomis. Įmonė yra apsidraudusi vežėjų automobiliais atsakomybės (CMR) draudimu. Taip pat pervežami kroviniai yra aprūpinti TIR garantijomis.

Nuo 2004 m. A. Vitkausko personalinė įmonė priklauso Lietuvos nacionalinei vežėjų asociacijai “LINAVA”, esame tikrieji jos nariai.

Remdamiesi savo patirtimi tarptautinių pervežimų srityje nuo 2003 metų, mes garantuojame profesionalumą, atsakomybę ir patikimumą vykdant tarptautinio pervežimo paslaugas.